Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Výběr vibrátoru

Výběr vibrátoru

95c8123f61d94ea387653be328c3ad6eRozhodli jste se koupit si vibrátor? Na trhu jich je nepřeberné množství. Jak vybrat takový, který vám bude nejvíce vyhovovat?


Kritéria pro výběr

Vibrátor můžete vybírat podle mnohých kritérií. Těmi nejzákladnějšími jsou:

 

1) Podle materiálu

Existují především gelové, skleněné, plastové, kovové a silikonové vibrátory pro ženy. Nejrealističtější, ale zároveň nejdražší jsou silikonové robertky a vibrátory z umělé kůže. Mezi nejlevnější patří plastové a gelové.

 

 

 

2) Podle vzhledu

Můžete si vybrat vibrátor, který má realistický vzhled penisu či doutníkový tvar. V poslední době jsou čím dál více oblíbené vibrátory pro ženy jiných tvaru. Mohou být různě zahnuté a přizpůsobené tak, aby působily ženě co největší rozkoš.

 

3) Podle velikosti

Vibrátory seženete nejčastěji v délce 12 -25 cm. Jejich šířka se pohybuje od 2 do 5 cm. Je nutné si uvědomit, že pochva je nejcitlivější v první části. Proto zvažte, jestli skutečně koupí co největšího vibrátoru získáte ten největší požitek.

 

4) Podle zaměření stimulace

Nejvíce jsou zastoupené vaginální robertky. Vedle toho však máme vibrátory pro ženy zaměřené na klitoris, na bod G, mužské vibrátory stimulující prostatu a anální vibrátory. Záleží jen na tom, co vás nejvíce stimuluje. Na trhu jsou i různé multifunkční vibrátory, které vám poskytnou dvojí dráždění.

 

5) Podle vibrací

Všechny vibrátory jsou vybavené vibračním motůrkem. Nastavení vibrací je u jednotlivých přístrojů různé. Liší se počtem stupňů, ale i intenzitou vibrací. Přístroje nemající vibrační motůrek nazýváme dilda.


Diskuse (21 komentářů)

IVANKA, (18. 05. 2012 10:02) Reagovat
Tak jsem se rozhodla, že se také podívám na svět erotického průmyslu a ve svých třiceti letech si zakoupím svého prvního vibrátora. Není to však vůbec lehký úkol. Nevím absolutně po kterém sáhnout. Samouřejmě se mi líbí ty nejdražší modely.:)
Karolína, (05. 06. 2012 08:07) Reagovat
Já si vybírám vibrátory (mám doma tři) podle vzhledu. Buď mě zaujmou na první pohled, nebo ne. Samozřejmě že mi vždycky zaujmou ty nejdražší modely.:)
Alena, (11. 07. 2012 08:20) Reagovat
Já jsem si vybírala vibrátory podle vzhledu dřív. Teď koukám na funkce, jestli jsou nastavené vibrace, mají-li pulsní programy či další vychytávky. Zase moc často si vibrátor nekupuju, a když jo, tak vybírám mezi těmi luxusnějšími, které toho umí hodně.
Aggy, (23. 12. 2012 12:32) Reagovat
Já se teď hodně taky zaměřila na funkce. Dřív jsem totiž netušila, že by mohly mít nějaký ještě spešl funkce. Myslela jsem, že je to maximálně o intenzitě vibrací, alespoň takovej jsem měla doma, ale teď už hledám nějakej fakt vymakanej. I když je mi trochu líto peněz, ale věřím ,že to za to bude stát.:)
Terka, (23. 01. 2013 10:26) Reagovat
Já mám vibrátor s nastavením několika vibrací, ale také s pulzními programy. Je to fajn. V průběhu podle svého vzrušení měním pulzní programy. Úplně mě to vždycky odrovná.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Vibrátory pro ženy
Kontakty