Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Druhy vibrátorů

Druhy vibrátorů

 

Rozlišujeme několik druhů vibrátoru podle místa stimulace. Nyní si jednotlivé druhy více přiblížíme.

 

Vaginální vibrátory pro ženy

Jde o základní vibrátory, které mají nejčastěji tvar realistického penisu či doutníku. Většinou mají délku kolem 12 - 25 cm a jejich šířka je v rozmezí 2 - 5 cm. Motorek u těchto vibrátorů je v horní části. Některé vaginální vibrátory pro ženy mohou zároveň stimulovat i klitoris nebo bod G. Máte možnost velkého výběru tvarů i velikostí a široké je i cenové rozpětí. Najdete levné kousky, ale také velmi drahé a luxusní. Záleží jen na vás, kolik chcete do vibrátoru investovat.

 

Anální vibrátory

Anální vibrátory se od těch vaginálních liší především tvarově. Vespod jsou rozšířené, aby nemohly nevklouznout do análu celé. Jsou také většinou menší a užší. U nich je vibrační motůrek umístěn ve spodní části. Lépe tak stimulují konečník. Při použití análního vibrátoru je žádoucí používat lubrikant, aby nedošlo ke zranění konečníku. Anální vibrátor se hodí na erotickou předehru, autoerotiku, ale své využití má i během sexu.

 


Vibrace penisu a vzrušený klitoris zajistí vibrační kroužek nové generace. Sex je fajn !

Vibrátory na klitoris

 

Vibrátory na klitoris bývají malé a jsou vyrobené v různých tvarech, nejčastějším je motýlek, rtěnka atd. Patří sem i vibrační kroužky na penis. Vedle klasických vibrátorů na klitoris existují také multifunkční vibrátory pro ženy, které jsou určené na dráždění pochvy, ale mají ještě navíc přídavný vibrátorek zaměřený právě na klitoris. Žena si tak užívá dvojího dráždění najednou, což je velmi stimulující.

 

 

 

Vibrátory na bod G

Bod G je hůře dostupný, a tak se vyrábějí speciální vibrátory, které vám umožní tohoto bodu dosáhnout. Tvar tohoto vibrátoru má specificky zahnutou

špičku, která umožňuje stimulaci horní poševní stěny. Problémem je, že každá žena má bod G jinde, proto je lepší vybírat takový vibrátor, který má horní část zvětšenou a umožňuje tak dráždění větší oblastí.


Diskuse (15 komentářů)

SARA, (06. 09. 2011 09:00) Reagovat
Chtěla bych vyzkoušet nějakou hračičku, která je multifunkční. Třeba nějaký rozvětvený vibrátor na dráždění prdelky a vagíny současně. Máte někdo nějaký tip?
HANKA, (06. 04. 2012 09:18) Reagovat
Podívej se do nějakýho sexshopu. Vybavuju si, že jsem si takové hračky prohlížela, jen už si nevzpomenu na jejich konkrétní názvy.
daniela, (23. 08. 2012 09:33) Reagovat
jj, delux perličkový, nebo tak nějak se jmenuje. Dívala jsem se také po nějakých hodně dobrých vibrátorů a tenhle mě zaujal. Ještě zvažuju, jestli si nepořídím radši we-vibe, ale myslím, že to u mě vyhraje ten první. I podle obrázku mě více zaujal.
Iva, (05. 09. 2012 08:44) Reagovat
Taky jsem zrovna ve fázi, kdy si vybírám vibrátor a je to příjemná činnost. Už mám jeden doma - gelový. Kupovala jsem si ho dávno, a to v sesxshopu, kde se mi nechtělo dlouho hledat. Teď si hledám vhodný vibrátor přes internet a je to lepší, lépe si všechny prohlédnu.
Věrka, (24. 09. 2012 14:07) Reagovat
Ono je příjemnější vybírat si z domova. Ne že bych byla extra stydlín, ale úplný suverén v tomto ohledu také nejsem.:)
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Vibrátory pro ženy
Kontakty