Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Výběr vibrátoru

Výběr vibrátoru

95c8123f61d94ea387653be328c3ad6eRozhodli jste se koupit si vibrátor? Na trhu jich je nepřeberné množství. Jak vybrat takový, který vám bude nejvíce vyhovovat?


Kritéria pro výběr

Vibrátor můžete vybírat podle mnohých kritérií. Těmi nejzákladnějšími jsou:

 

1) Podle materiálu

Existují především gelové, skleněné, plastové, kovové a silikonové vibrátory pro ženy. Nejrealističtější, ale zároveň nejdražší jsou silikonové robertky a vibrátory z umělé kůže. Mezi nejlevnější patří plastové a gelové.

 

 

 

2) Podle vzhledu

Můžete si vybrat vibrátor, který má realistický vzhled penisu či doutníkový tvar. V poslední době jsou čím dál více oblíbené vibrátory pro ženy jiných tvaru. Mohou být různě zahnuté a přizpůsobené tak, aby působily ženě co největší rozkoš.

 

3) Podle velikosti

Vibrátory seženete nejčastěji v délce 12 -25 cm. Jejich šířka se pohybuje od 2 do 5 cm. Je nutné si uvědomit, že pochva je nejcitlivější v první části. Proto zvažte, jestli skutečně koupí co největšího vibrátoru získáte ten největší požitek.

 

4) Podle zaměření stimulace

Nejvíce jsou zastoupené vaginální robertky. Vedle toho však máme vibrátory pro ženy zaměřené na klitoris, na bod G, mužské vibrátory stimulující prostatu a anální vibrátory. Záleží jen na tom, co vás nejvíce stimuluje. Na trhu jsou i různé multifunkční vibrátory, které vám poskytnou dvojí dráždění.

 

5) Podle vibrací

Všechny vibrátory jsou vybavené vibračním motůrkem. Nastavení vibrací je u jednotlivých přístrojů různé. Liší se počtem stupňů, ale i intenzitou vibrací. Přístroje nemající vibrační motůrek nazýváme dilda.


Diskuse (21 komentářů)

DANA, (20. 06. 2011 14:27) Reagovat
Podle mě jsou nejlepší vibrátory ze silikony nebo takové ty z umělé kůže. Jejich nevýhodou je však jejich cena, takže zatím mám doma jenom geláka, ale v nejbližší době si nějaký dražší pořídím.
MARIE, (15. 12. 2011 08:35) Reagovat
Já mám doma taky geláka, ale doufám, že si brzy pořídím něco lepšího. Začala jsem se o vibrátory více zajímat a byla jsem až překvapená, kolik různých druhů existuje.
PATRICIE, (23. 01. 2012 09:31) Reagovat
Já mám doma vibrátora z umělé kůže a naproti geláku, který mám taky doma, je to lepší. I na omak...Je to takový...opravdovější:)
BÁRA, (14. 03. 2012 16:37) Reagovat
Já mám doma vibrátor ze silikonu a jsem s ním plně spokojená. Možná bych ráda vyzkoušela ten z umělé kůže, ale nevím...Přijde mi to zbytečně drahý...I když zase ne o tolik a kámoška mi říkala, že fakt dobrý. Tak to ještě nechám projít hlavou:)
IVANA, (13. 04. 2012 09:42) Reagovat
Ale oni jsou ty z umělé kůže asi hodně drahý co? Taky o tom uvažuju, ale nevím, jestli se i do toho chce dávat takový peníze., ale jestli to skutečně je na efektu vidět, tak do toho půjdu.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Vibrátory pro ženy
Kontakty