Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Výběr vibrátoru

Výběr vibrátoru

95c8123f61d94ea387653be328c3ad6eRozhodli jste se koupit si vibrátor? Na trhu jich je nepřeberné množství. Jak vybrat takový, který vám bude nejvíce vyhovovat?


Kritéria pro výběr

Vibrátor můžete vybírat podle mnohých kritérií. Těmi nejzákladnějšími jsou:

 

1) Podle materiálu

Existují především gelové, skleněné, plastové, kovové a silikonové vibrátory pro ženy. Nejrealističtější, ale zároveň nejdražší jsou silikonové robertky a vibrátory z umělé kůže. Mezi nejlevnější patří plastové a gelové.

 

 

 

2) Podle vzhledu

Můžete si vybrat vibrátor, který má realistický vzhled penisu či doutníkový tvar. V poslední době jsou čím dál více oblíbené vibrátory pro ženy jiných tvaru. Mohou být různě zahnuté a přizpůsobené tak, aby působily ženě co největší rozkoš.

 

3) Podle velikosti

Vibrátory seženete nejčastěji v délce 12 -25 cm. Jejich šířka se pohybuje od 2 do 5 cm. Je nutné si uvědomit, že pochva je nejcitlivější v první části. Proto zvažte, jestli skutečně koupí co největšího vibrátoru získáte ten největší požitek.

 

4) Podle zaměření stimulace

Nejvíce jsou zastoupené vaginální robertky. Vedle toho však máme vibrátory pro ženy zaměřené na klitoris, na bod G, mužské vibrátory stimulující prostatu a anální vibrátory. Záleží jen na tom, co vás nejvíce stimuluje. Na trhu jsou i různé multifunkční vibrátory, které vám poskytnou dvojí dráždění.

 

5) Podle vibrací

Všechny vibrátory jsou vybavené vibračním motůrkem. Nastavení vibrací je u jednotlivých přístrojů různé. Liší se počtem stupňů, ale i intenzitou vibrací. Přístroje nemající vibrační motůrek nazýváme dilda.


Diskuse (21 komentářů)

Kristýna, (04. 09. 2014 14:42) Reagovat
Já jsem si vybírala vibrátor dvakrát. Poprvé se mi zdálo (už před lety), že je to dost drahá pomůcka, tak jsem se soustředila na to, abych co nejvíc ušetřila. Jenže podruhé jsem fakt chtěla něco kvalitnějšího. Nakonec jsem si vybrala mezi těmi dražšími (ne zase úplně nejdražšími) a jsem mnohem spokojenější. Nejvíce oceňuju jeho multifunkčnost.
Šárka, (01. 10. 2014 08:08) Reagovat
[quote name="Kristýna"]Já jsem si vybírala vibrátor dvakrát. Poprvé se mi zdálo (už před lety), že je to dost drahá pomůcka, tak jsem se soustředila na to, abych co nejvíc ušetřila. Jenže podruhé jsem fakt chtěla něco kvalitnějšího. Nakonec jsem si vybrala mezi těmi dražšími (ne zase úplně nejdražšími) a jsem mnohem spokojenější. Nejvíce oceňuju jeho multifunkčnost.[/quote]Také jsem nejdříve koukala hodně na cenu vibrátorů. Ještě jsem si nevybrala, ale trochu jsem změnila kritéria. Když už si ho kupuju, tak si koupím také nějaký multifunkční s pulzními programy. S nimi zkušenost nemám a myslím, že by to mohl fakt být odvaz.:)
Lucka, (13. 01. 2015 13:04) Reagovat
Tak pro mě je cena jako kritériium rozhodující. Věřím, že ty luxusní vibrátory jsou super a nedá se to srovnávat, ale nemohla bych si dovolit dát tolik peněz za erotickou pomůcku. Škoda, třeba jednou.
Gábina, (12. 03. 2015 09:46) Reagovat
I když se v penězích netopím, nedávno jsem si koupila pěkný moderní a hodně vychytaný vibrátor. Člověk často utrácí za kraviny, já jsem vcelku šetrná, takže si chci jednou za čas dovolit něco fakt luxusního...
Blani, (09. 06. 2015 13:23) Reagovat
[quote name="Gábina"]I když se v penězích netopím, nedávno jsem si koupila pěkný moderní a hodně vychytaný vibrátor. Člověk často utrácí za kraviny, já jsem vcelku šetrná, takže si chci jednou za čas dovolit něco fakt luxusního...[/quote]Vždyť jo...Já jsem se nedávno chlubila své dobré kamarádce s koupí vibrátoru a ona mi na to řekne - takových peněz, stojí ti to za to...A přitom vykouří krabku denně, tak proč já jako nekuřák bych si nemohla udělat radost jinde.:)
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Vibrátory pro ženy
Kontakty