Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Výběr vibrátoru

Výběr vibrátoru

95c8123f61d94ea387653be328c3ad6eRozhodli jste se koupit si vibrátor? Na trhu jich je nepřeberné množství. Jak vybrat takový, který vám bude nejvíce vyhovovat?


Kritéria pro výběr

Vibrátor můžete vybírat podle mnohých kritérií. Těmi nejzákladnějšími jsou:

 

1) Podle materiálu

Existují především gelové, skleněné, plastové, kovové a silikonové vibrátory pro ženy. Nejrealističtější, ale zároveň nejdražší jsou silikonové robertky a vibrátory z umělé kůže. Mezi nejlevnější patří plastové a gelové.

 

 

 

2) Podle vzhledu

Můžete si vybrat vibrátor, který má realistický vzhled penisu či doutníkový tvar. V poslední době jsou čím dál více oblíbené vibrátory pro ženy jiných tvaru. Mohou být různě zahnuté a přizpůsobené tak, aby působily ženě co největší rozkoš.

 

3) Podle velikosti

Vibrátory seženete nejčastěji v délce 12 -25 cm. Jejich šířka se pohybuje od 2 do 5 cm. Je nutné si uvědomit, že pochva je nejcitlivější v první části. Proto zvažte, jestli skutečně koupí co největšího vibrátoru získáte ten největší požitek.

 

4) Podle zaměření stimulace

Nejvíce jsou zastoupené vaginální robertky. Vedle toho však máme vibrátory pro ženy zaměřené na klitoris, na bod G, mužské vibrátory stimulující prostatu a anální vibrátory. Záleží jen na tom, co vás nejvíce stimuluje. Na trhu jsou i různé multifunkční vibrátory, které vám poskytnou dvojí dráždění.

 

5) Podle vibrací

Všechny vibrátory jsou vybavené vibračním motůrkem. Nastavení vibrací je u jednotlivých přístrojů různé. Liší se počtem stupňů, ale i intenzitou vibrací. Přístroje nemající vibrační motůrek nazýváme dilda.


Diskuse (21 komentářů)

Karol, (20. 02. 2013 09:32) Reagovat
[quote name="DANA"]Podle mě jsou nejlepší vibrátory ze silikony nebo takové ty z umělé kůže. Jejich nevýhodou je však jejich cena, takže zatím mám doma jenom geláka, ale v nejbližší době si nějaký dražší pořídím.[/quote]Tak ty z umělé kůže nedokážu ocenit, žádný nemám, ale nedávno jsme si koupila skleněný vibrátor a to je fakt pecka.
Lin, (09. 07. 2013 05:55) Reagovat
Když si tak prohlížím tyhle stránky, hned mám chuť si pořídit zase nějaký nový vibrátor či jinou pomůcku, ale asi ještě počkám. Není to ani půl roku, co jsem si jednoho robertka kupovala...:)
Marie, (10. 09. 2013 08:41) Reagovat
[quote name="Lin"]Když si tak prohlížím tyhle stránky, hned mám chuť si pořídit zase nějaký nový vibrátor či jinou pomůcku, ale asi ještě počkám. Není to ani půl roku, co jsem si jednoho robertka kupovala...:)[/quote]Tak to já tedy ještě žádného nemám, až teď si je začínám víc prohlížet a nedá mi to. Také si nějaký pořídím. Jen vybrat ten správný.:)
Bety, (04. 12. 2013 12:21) Reagovat
Mám ráda, když mě do vagíny partner strká více prstů, tak zkusím asi nějaký větší vibrátor. Fisting určitě ne, to by na mě bylo moc, ale ten větší vibrátor by mohl být hodně dráždivej.
Vlaďka, (21. 01. 2014 10:36) Reagovat
[quote name="Bety"]Mám ráda, když mě do vagíny partner strká více prstů, tak zkusím asi nějaký větší vibrátor. Fisting určitě ne, to by na mě bylo moc, ale ten větší vibrátor by mohl být hodně dráždivej.[/quote]A nebo nějaké nafukovací dildo. To by taky mohlo být dobrý. Že se nemusíš bát, že si třeba koupíš nějaký zase moc velký vibrátor. Já tedy zatím s nafukovacím dildem zkušenosti nemám, ale chci si ho právě teď kupovat.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Vibrátory pro ženy
Kontakty