Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Výběr vibrátoru

Výběr vibrátoru

95c8123f61d94ea387653be328c3ad6eRozhodli jste se koupit si vibrátor? Na trhu jich je nepřeberné množství. Jak vybrat takový, který vám bude nejvíce vyhovovat?


Kritéria pro výběr

Vibrátor můžete vybírat podle mnohých kritérií. Těmi nejzákladnějšími jsou:

 

1) Podle materiálu

Existují především gelové, skleněné, plastové, kovové a silikonové vibrátory pro ženy. Nejrealističtější, ale zároveň nejdražší jsou silikonové robertky a vibrátory z umělé kůže. Mezi nejlevnější patří plastové a gelové.

 

 

 

2) Podle vzhledu

Můžete si vybrat vibrátor, který má realistický vzhled penisu či doutníkový tvar. V poslední době jsou čím dál více oblíbené vibrátory pro ženy jiných tvaru. Mohou být různě zahnuté a přizpůsobené tak, aby působily ženě co největší rozkoš.

 

3) Podle velikosti

Vibrátory seženete nejčastěji v délce 12 -25 cm. Jejich šířka se pohybuje od 2 do 5 cm. Je nutné si uvědomit, že pochva je nejcitlivější v první části. Proto zvažte, jestli skutečně koupí co největšího vibrátoru získáte ten největší požitek.

 

4) Podle zaměření stimulace

Nejvíce jsou zastoupené vaginální robertky. Vedle toho však máme vibrátory pro ženy zaměřené na klitoris, na bod G, mužské vibrátory stimulující prostatu a anální vibrátory. Záleží jen na tom, co vás nejvíce stimuluje. Na trhu jsou i různé multifunkční vibrátory, které vám poskytnou dvojí dráždění.

 

5) Podle vibrací

Všechny vibrátory jsou vybavené vibračním motůrkem. Nastavení vibrací je u jednotlivých přístrojů různé. Liší se počtem stupňů, ale i intenzitou vibrací. Přístroje nemající vibrační motůrek nazýváme dilda.


Diskuse (21 komentářů)

Jitka, (24. 07. 2015 10:50) Reagovat
Tak nejen nekuřáčky si dělají radost vibrátory. Kouřím a nedám dopustit ani na erotické pomůcky. Jen nevím, na čem jsem v současné době více závislá.:)
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Vibrátory pro ženy
Kontakty