Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Mužské vibrátory

Mužské vibrátory

Nejčastěji se setkáváme s vibrátory určenými pro ženy. Ovšem na trhu existují i vibrátory pro muže. Jsou stále více oblíbené a rozhodně nejsou určené jen homosexuálním jedincům.

 

 

O mužských vibrátorech

Mužské vibrátory jsou vyvinuté tak, aby dokázaly zároveň stimulovat dva velmi citlivé body mužského těla. Prvním bodem je prostata a druhým je oblast mezi konečníkem a šourkem. Stimulování této oblasti je pro muže velmi dráždivé a prožívají úplně jiný orgasmus než při klasické souloži či masturbaci. Bez nadsázky můžeme říci, že prostata je mužským bodem G.

A jak se mužský vibrátor používá? Jeden konec dráždidla se zasune do análu a druhý konec masíruje oblast prostaty a varlat.

 

 

 

Modely těchto vibrátorů jsou různé. Některé jsou navíc vybavené kovovou kuličkou, která vyvíjí silnější tlak a umocňuje příjemné pocity muže.

Výhodou těchto vibrátorů je, že je lze použít rovnou při pohlavním styku. Muži ocení i to, že dráždění prostaty urychlí obnovení erekce po styku o několik minut.

 


Pánové, odhoďte předsudky a vyzkoušejte mužský robertek. Zažijete orgasmus, který ještě neznáte....

 


Diskuse (13 komentářů)

MAREK, (12. 07. 2011 13:33) Reagovat
Dřív jsem byl toho názoru, že používání vibrátorů je u mužů omezeno pouze na gaye. Jenže pak mě začal lákat vibrátor stimulující prostotu. Zkusil jsem to a je to pecka. Doporučuju vyzkoušet. Jen když se odvážete od předsudků, můžete zažít tyhle jedinečné pocity.
RICHARD, (23. 02. 2012 17:05) Reagovat
No, já si pořád myslím, že vibrátory a heterosexuálové nejdou moc dohromady. Nevím, co by mi řekla přítelkyně na to, kdyby u mě našla vibrátora. Jsem přesvědčený, že by začala pochybovat o mé sexuální orientaci, nebo by si myslela, že ho u mě zapomněla nějaká ženská.
melle, (15. 03. 2012 19:33) Reagovat
omg toe hrozny!!!!
JINDRA, (24. 05. 2012 03:28) Reagovat
Vůbec jsem nevěděl, že existují vibrátory i u muže. Každopádně jsou zajímavé.
LUCINA, (29. 05. 2012 05:03) Reagovat
Tak jsem si teď něco přečetla o mužských vibrátorech, našla jsem si i více článků na téma "masáž prostaty" a zajímavé počtení. Zkoušela jsem si ale představit, že bych tenhle vibrátor dala partnerovi, ale to moc neklaplo. Myslím, že by mě s tím pěkně hnal.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Vibrátory pro ženy
Kontakty