Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Mužské vibrátory

Mužské vibrátory

Nejčastěji se setkáváme s vibrátory určenými pro ženy. Ovšem na trhu existují i vibrátory pro muže. Jsou stále více oblíbené a rozhodně nejsou určené jen homosexuálním jedincům.

 

 

O mužských vibrátorech

Mužské vibrátory jsou vyvinuté tak, aby dokázaly zároveň stimulovat dva velmi citlivé body mužského těla. Prvním bodem je prostata a druhým je oblast mezi konečníkem a šourkem. Stimulování této oblasti je pro muže velmi dráždivé a prožívají úplně jiný orgasmus než při klasické souloži či masturbaci. Bez nadsázky můžeme říci, že prostata je mužským bodem G.

A jak se mužský vibrátor používá? Jeden konec dráždidla se zasune do análu a druhý konec masíruje oblast prostaty a varlat.

 

 

 

Modely těchto vibrátorů jsou různé. Některé jsou navíc vybavené kovovou kuličkou, která vyvíjí silnější tlak a umocňuje příjemné pocity muže.

Výhodou těchto vibrátorů je, že je lze použít rovnou při pohlavním styku. Muži ocení i to, že dráždění prostaty urychlí obnovení erekce po styku o několik minut.

 


Pánové, odhoďte předsudky a vyzkoušejte mužský robertek. Zažijete orgasmus, který ještě neznáte....

 


Diskuse (13 komentářů)

Jarda, (08. 06. 2012 08:47) Reagovat
Richarde, to je omyl. Já mám doma vibrátor a čas od času mi to udělá dobře, protože je to zcela jinej zážitek než u klasického vyvrcholení, ale to neznamená, že jsem gay. Nemyslím u toho na chlapy, mám svou holku a vždy se mě holky líbili a jsem přesvědčen, že i vždy budou.:)
Váňa, (29. 06. 2012 08:26) Reagovat
Taky o tom vibrátoru uvažuju. Zkusit se má všechno a jsou větší úchylky v sexu než masáž prostaty. Vždyť je to i zdraví prospěšné, tak nevím, proč jsou někteří proti tomu.
Oldřich, (20. 08. 2012 09:14) Reagovat
Zvláštní, o mužských vibrátorech jsem ještě neslyšel, ale v poslední době už jsem několikrát zaslechl o masáži prostaty, tak jsem si vyhledal více informací a zkusil jsem to, ale jen jednou, abych věděl, co to dělá.
Max, (24. 10. 2012 07:17) Reagovat
[quote name="RICHARD"]No, já si pořád myslím, že vibrátory a heterosexuálové nejdou moc dohromady. Nevím, co by mi řekla přítelkyně na to, kdyby u mě našla vibrátora. Jsem přesvědčený, že by začala pochybovat o mé sexuální orientaci, nebo by si myslela, že ho u mě zapomněla nějaká ženská.[/quote]To je přežitek. Dráždění prostaty je super věc a nevím, proč by se to heterosexuálům nemělo líbit. Je to úžasný pocit a je dobře, že jsou erotické pomůcky, se kterými se lépe dosáhne na prostatu.
Petruše, (31. 01. 2013 19:01) Reagovat
[quote name="LUCINA"]Tak jsem si teď něco přečetla o mužských vibrátorech, našla jsem si i více článků na téma "masáž prostaty" a zajímavé počtení. Zkoušela jsem si ale představit, že bych tenhle vibrátor dala partnerovi, ale to moc neklaplo. Myslím, že by mě s tím pěkně hnal.[/quote]Protože v tom hodně kluků ještě vidí, že je to pro gaye, proto se jim to nezamlouvá. Až si uvědomí, že to není jen pro gaye, bude to mít mnohem větší ohlas.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Vibrátory pro ženy
Kontakty