Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Mužské vibrátory

Mužské vibrátory

Nejčastěji se setkáváme s vibrátory určenými pro ženy. Ovšem na trhu existují i vibrátory pro muže. Jsou stále více oblíbené a rozhodně nejsou určené jen homosexuálním jedincům.

 

 

O mužských vibrátorech

Mužské vibrátory jsou vyvinuté tak, aby dokázaly zároveň stimulovat dva velmi citlivé body mužského těla. Prvním bodem je prostata a druhým je oblast mezi konečníkem a šourkem. Stimulování této oblasti je pro muže velmi dráždivé a prožívají úplně jiný orgasmus než při klasické souloži či masturbaci. Bez nadsázky můžeme říci, že prostata je mužským bodem G.

A jak se mužský vibrátor používá? Jeden konec dráždidla se zasune do análu a druhý konec masíruje oblast prostaty a varlat.

 

 

 

Modely těchto vibrátorů jsou různé. Některé jsou navíc vybavené kovovou kuličkou, která vyvíjí silnější tlak a umocňuje příjemné pocity muže.

Výhodou těchto vibrátorů je, že je lze použít rovnou při pohlavním styku. Muži ocení i to, že dráždění prostaty urychlí obnovení erekce po styku o několik minut.

 


Pánové, odhoďte předsudky a vyzkoušejte mužský robertek. Zažijete orgasmus, který ještě neznáte....

 


Diskuse (13 komentářů)

Lenka, (10. 06. 2013 08:22) Reagovat
Také jsem se teprve před nedávnem dozvěděla, že existují vibrátory pro muže. ale proč ne. Masáž prostaty je nejen neuvěřitelně vzrušivá, ale také zdravá...
Terka, (08. 04. 2014 10:50) Reagovat
Je to zvláštní, na jednu stranu je zdravá, na druhou stranu...Nevím...Přijde mi to zvláštní, ale možná je to kvůli tomu, že jsem také do nedávna vůbec nevěděla, že něco takového existuje...
Heli, (04. 02. 2015 13:17) Reagovat
Tak to bych asi taky koukala, kdybych u svého přítele našla vibrátor, ale myslím, že ten můj ani neví, že nějaké takové vibrátory existují. I když v poslední době jsme se začali zajímat o párové vibrátory. Chtěli bysme vrátit našemu sexu vášeň. Máte s nimi někdo zkušenosti. Sice jsem trochu odbočila od zdejšího tématu, ale snad to nevadí.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Vibrátory pro ženy
Kontakty