Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Druhy vibrátorů

Druhy vibrátorů

 

Rozlišujeme několik druhů vibrátoru podle místa stimulace. Nyní si jednotlivé druhy více přiblížíme.

 

Vaginální vibrátory pro ženy

Jde o základní vibrátory, které mají nejčastěji tvar realistického penisu či doutníku. Většinou mají délku kolem 12 - 25 cm a jejich šířka je v rozmezí 2 - 5 cm. Motorek u těchto vibrátorů je v horní části. Některé vaginální vibrátory pro ženy mohou zároveň stimulovat i klitoris nebo bod G. Máte možnost velkého výběru tvarů i velikostí a široké je i cenové rozpětí. Najdete levné kousky, ale také velmi drahé a luxusní. Záleží jen na vás, kolik chcete do vibrátoru investovat.

 

Anální vibrátory

Anální vibrátory se od těch vaginálních liší především tvarově. Vespod jsou rozšířené, aby nemohly nevklouznout do análu celé. Jsou také většinou menší a užší. U nich je vibrační motůrek umístěn ve spodní části. Lépe tak stimulují konečník. Při použití análního vibrátoru je žádoucí používat lubrikant, aby nedošlo ke zranění konečníku. Anální vibrátor se hodí na erotickou předehru, autoerotiku, ale své využití má i během sexu.

 


Vibrace penisu a vzrušený klitoris zajistí vibrační kroužek nové generace. Sex je fajn !

Vibrátory na klitoris

 

Vibrátory na klitoris bývají malé a jsou vyrobené v různých tvarech, nejčastějším je motýlek, rtěnka atd. Patří sem i vibrační kroužky na penis. Vedle klasických vibrátorů na klitoris existují také multifunkční vibrátory pro ženy, které jsou určené na dráždění pochvy, ale mají ještě navíc přídavný vibrátorek zaměřený právě na klitoris. Žena si tak užívá dvojího dráždění najednou, což je velmi stimulující.

 

 

 

Vibrátory na bod G

Bod G je hůře dostupný, a tak se vyrábějí speciální vibrátory, které vám umožní tohoto bodu dosáhnout. Tvar tohoto vibrátoru má specificky zahnutou

špičku, která umožňuje stimulaci horní poševní stěny. Problémem je, že každá žena má bod G jinde, proto je lepší vybírat takový vibrátor, který má horní část zvětšenou a umožňuje tak dráždění větší oblastí.


Diskuse (15 komentářů)

Mary, (23. 10. 2012 10:28) Reagovat
[quote name="Věrka"]Ono je příjemnější vybírat si z domova. Ne že bych byla extra stydlín, ale úplný suverén v tomto ohledu také nejsem.:)[/quote]Hlavně člověk na to má více času, všechno si lépe prohlédne, přečte si popisky a nemusí nikam chodit. Já kdybych chtěla jít do nějakého sexshopu, tak ani nevím, kde v blízkosti mého domova je.
Iveta, (19. 11. 2012 14:43) Reagovat
[quote name="SARA"]Chtěla bych vyzkoušet nějakou hračičku, která je multifunkční. Třeba nějaký rozvětvený vibrátor na dráždění prdelky a vagíny současně. Máte někdo nějaký tip?[/quote]Dejte si přímo do vyhledávače multifunkční vibrátory a najděte si takový, který vám bude vyhovovat nejvíce. Modelů je hodně a každému se líbí něco jiného. Jsou takové, které jsou navíc ještě přizpůsobené na dráždění bodu G.
Miranda, (29. 12. 2012 11:58) Reagovat
Je dobré, že i těch multifunkčních vibrátorů je dnes hodně. Já tedy si nedokážu představit, jak vypadají ty, které mají dráždit bod G. Myslela jsem, že ho každá ženská má někde jinde. Mám ale doma vibrátor, který zároveň dráždí análek i vagínu a je to skvělý.
Eli, (16. 04. 2013 14:05) Reagovat
Vibrátory, které mají dráždit bod G jsou jakoby trochu zatočené. Tak ono na bod G jsou různé názory. Někdo ho popisuje docela přesně, kde se nachází. Jiní tvrdí, že neexistují. Já jsem vibrátor na dráždění bodu G nezkoušela. Ale také by mě zajímalo, jaké to s ním. Jestli je to opravdu o tolik lepší.
Izabela, (17. 06. 2013 06:22) Reagovat
[quote name="Eli"]Vibrátory, které mají dráždit bod G jsou jakoby trochu zatočené. Tak ono na bod G jsou různé názory. Někdo ho popisuje docela přesně, kde se nachází. Jiní tvrdí, že neexistují. Já jsem vibrátor na dráždění bodu G nezkoušela. Ale také by mě zajímalo, jaké to s ním. Jestli je to opravdu o tolik lepší.[/quote]Zkušenosti s tímhle typem vibrátorů nemám. Donedávna jsem si myslela, že ani bod G neexistuje, ale když jsem si našla nového přítele, našel mi ho a je to úžasný. Asi si koupím i ten vibrátor na to.:)
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Vibrátory pro ženy
Kontakty