Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Druhy vibrátorů

Druhy vibrátorů

 

Rozlišujeme několik druhů vibrátoru podle místa stimulace. Nyní si jednotlivé druhy více přiblížíme.

 

Vaginální vibrátory pro ženy

Jde o základní vibrátory, které mají nejčastěji tvar realistického penisu či doutníku. Většinou mají délku kolem 12 - 25 cm a jejich šířka je v rozmezí 2 - 5 cm. Motorek u těchto vibrátorů je v horní části. Některé vaginální vibrátory pro ženy mohou zároveň stimulovat i klitoris nebo bod G. Máte možnost velkého výběru tvarů i velikostí a široké je i cenové rozpětí. Najdete levné kousky, ale také velmi drahé a luxusní. Záleží jen na vás, kolik chcete do vibrátoru investovat.

 

Anální vibrátory

Anální vibrátory se od těch vaginálních liší především tvarově. Vespod jsou rozšířené, aby nemohly nevklouznout do análu celé. Jsou také většinou menší a užší. U nich je vibrační motůrek umístěn ve spodní části. Lépe tak stimulují konečník. Při použití análního vibrátoru je žádoucí používat lubrikant, aby nedošlo ke zranění konečníku. Anální vibrátor se hodí na erotickou předehru, autoerotiku, ale své využití má i během sexu.

 


Vibrace penisu a vzrušený klitoris zajistí vibrační kroužek nové generace. Sex je fajn !

Vibrátory na klitoris

 

Vibrátory na klitoris bývají malé a jsou vyrobené v různých tvarech, nejčastějším je motýlek, rtěnka atd. Patří sem i vibrační kroužky na penis. Vedle klasických vibrátorů na klitoris existují také multifunkční vibrátory pro ženy, které jsou určené na dráždění pochvy, ale mají ještě navíc přídavný vibrátorek zaměřený právě na klitoris. Žena si tak užívá dvojího dráždění najednou, což je velmi stimulující.

 

 

 

Vibrátory na bod G

Bod G je hůře dostupný, a tak se vyrábějí speciální vibrátory, které vám umožní tohoto bodu dosáhnout. Tvar tohoto vibrátoru má specificky zahnutou

špičku, která umožňuje stimulaci horní poševní stěny. Problémem je, že každá žena má bod G jinde, proto je lepší vybírat takový vibrátor, který má horní část zvětšenou a umožňuje tak dráždění větší oblastí.


Diskuse (15 komentářů)

Jarka, (04. 07. 2013 06:21) Reagovat
Mě také zajímají vibrátory na dráždění bodu G, především jestli je opravdu znát větší stimulace než u klasických vibrátorů. Asi to zkusím. V poslední době jsem nějaká nenasytná.
Míša, (18. 07. 2013 04:40) Reagovat
[quote name="Jarka"]Mě také zajímají vibrátory na dráždění bodu G, především jestli je opravdu znát větší stimulace než u klasických vibrátorů. Asi to zkusím. V poslední době jsem nějaká nenasytná.[/quote]Zkuste to. Ono tím, že to má lehce zahnutý tvar, tak to dosáhne na jiné místečko než klasický vibrátor a právě to je neuvěřitelně rajcovní. Já ho doma mám a jsem s ním spokojená.
Laura, (13. 02. 2014 06:06) Reagovat
Já si chci koupit nějaký vibrátor, který umožňuje najednou dráždění vagíny i klitorisu, akorát bych ráda nejdříve zkusila něco mezi levnějšími modely a to se mi moc nedaří najít. Nevíte o nějakým vibrátoru, který by to splňoval?
Šarlota, (11. 03. 2014 12:09) Reagovat
[quote name="Laura"]Já si chci koupit nějaký vibrátor, který umožňuje najednou dráždění vagíny i klitorisu, akorát bych ráda nejdříve zkusila něco mezi levnějšími modely a to se mi moc nedaří najít. Nevíte o nějakým vibrátoru, který by to splňoval?[/quote]Tak to se musíš podívat na multifunkční vibrátory a ty většinou spadají obecně mezi ty dražší. Jsou už propracovanější. Záleží taky, co je pro tebe dražší, pokud do nich chceš ivestovat jen pár stovek, bude se ti mezi multifunkčními pomůckami hledat špatně.
Smithe396, (03. 05. 2014 21:45) Reagovat
Thank you for some other informative website. Where else may I get that type of info written in such an ideal way? I've a mission that I'm just now operating on, and I've been on the look out for such information. adfdadkedaekacdf
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Vibrátory pro ženy
Kontakty