Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod O vibrátorech

O vibrátorech

Vibrátory pro ženy patří mezi nejoblíbenější erotické pomůcky a na trhu jich je velké množství. Jednotlivé modely se liší provedením, použitým materiálem, velikostí, možnostmi...Zkrátka je jich hodně. Každá žena si v široké nabídce jistě najdete takový vibrátor, který jí bude nejvíce vyhovovat.

 

Co je to vibrátor

Vibrátor (neboli robertek) používají ženy při masturbaci, aby dosáhly vzrušení a orgasmu. Nemusí však být brán jen jako pomůcka na autoerotické hrátky. Mnohé páry ho volí i jako hračku při milostné předehře.

Jde často o pomůcku, která je podobná mužskému penisu. Některé vibrátory pro ženy ho napodobují velmi realisticky i s žilkami na penisu. Jiné druhy vibrátorů však tuto podobu nemají. Tvary mohou být rozmanité, stejně i velikosti a liší se i materiálem, ze kterého jsou přístroje vyrobené. Nejčastěji je používaný gel, sklo, kov, silikon. Oblíbené jsou moderní materiály, které se co nejvíce podobají skutečné lidské kůži.

 

 

Základem vibrátoru je vibrační motorek, který je zdrojem dráždivých vibrací. Představuje malinký motůrek a excentrické závaží. Většinou je upevněný na hřídeli mimo osu. U konkrétních výrobků jsou vibrace různě nastavitelné.

Vibrátory slouží k vaginálnímu dráždění, ale také máme celou řadu vibrátorů ke klitoriálnímu či análnímu dráždění. Nebo je libo vibrátor zaměřený na stimulaci bodu G? I takové na trhu najdete.

 

Vyberte si i vy z velké nabídky svůj vibrátor, který se stane oblíbenou pomůckou pro chvilky samoty, ale třeba i pro milostnou předehru.

 


Diskuse (17 komentářů)

Kateřina, (20. 07. 2012 06:31) Reagovat
Já jsem si také koupila jeden z těch luxusnějších a dražších vibrátorů a jsem s ním spokojená. Akorát teď více časů trávím masturbací.:) Dělám si srandu...Teď už zase normálně, ale zpočátku než jsem si ho ozkoušela, tak jsem fakt s ním masturbovala mnohem častěji než normálně.
Anežka, (23. 07. 2012 05:43) Reagovat
Chtěla bych se obrátit na holky, které používají vibrátory a mají s nimi více zkušeností. Lze říci, který model je vhodný pro holku, která ještě nikdy vibrátor neměla? Nemám s nimi žádné zkušenosti, a tak mě trochu zmátla obrovská nabídka a nevím, na jaký se obrátit.
barbora, (18. 10. 2012 10:00) Reagovat
[quote name="Anežka"]Chtěla bych se obrátit na holky, které používají vibrátory a mají s nimi více zkušeností. Lze říci, který model je vhodný pro holku, která ještě nikdy vibrátor neměla? Nemám s nimi žádné zkušenosti, a tak mě trochu zmátla obrovská nabídka a nevím, na jaký se obrátit.[/quote]Tak nejdřív si rozmysli, kolik do něj chceš investovat a jestli bys radši klasický vibrátor, který by kromě vagíny dráždil i třeba klitoris, zadeček či bod G, nebo také všechno dohromady...Záleží na tom, co tě vzrušuje. Pokud si nejsi jistá, zkus nějaký levnější vibrátor, vyzkoušej si ho a pak si podle toho vyber dražší model.
Karol, (19. 02. 2013 06:41) Reagovat
Máte někdo zkušenosti s vibrátory s pulsními programy? Já jen, jestli je tam vidět větší rozdíl a jestli se tato funkce opravdu vyplatí. Díky.
Kessie, (27. 02. 2013 09:06) Reagovat
[quote name="VENDY"]Já mám doma klasické jednoduché dildo. Svůj účel splní, ale teď přemýšlím, že bych si pořídila nějakou vibrující hračičku. Nabídka je však velká a já tápám. Máte někdo tip na konrétní model? Díky.[/quote]Já bych ti za sebe doporučila perličkový vibrátor. Já mám doma deLuxe, ale možná jsou i jiné. Mají různé programy, takže si můžeš vybírat podle toho, na co máš zrovna chuť.:)
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Vibrátory pro ženy
Kontakty