Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod O vibrátorech

O vibrátorech

Vibrátory pro ženy patří mezi nejoblíbenější erotické pomůcky a na trhu jich je velké množství. Jednotlivé modely se liší provedením, použitým materiálem, velikostí, možnostmi...Zkrátka je jich hodně. Každá žena si v široké nabídce jistě najdete takový vibrátor, který jí bude nejvíce vyhovovat.

 

Co je to vibrátor

Vibrátor (neboli robertek) používají ženy při masturbaci, aby dosáhly vzrušení a orgasmu. Nemusí však být brán jen jako pomůcka na autoerotické hrátky. Mnohé páry ho volí i jako hračku při milostné předehře.

Jde často o pomůcku, která je podobná mužskému penisu. Některé vibrátory pro ženy ho napodobují velmi realisticky i s žilkami na penisu. Jiné druhy vibrátorů však tuto podobu nemají. Tvary mohou být rozmanité, stejně i velikosti a liší se i materiálem, ze kterého jsou přístroje vyrobené. Nejčastěji je používaný gel, sklo, kov, silikon. Oblíbené jsou moderní materiály, které se co nejvíce podobají skutečné lidské kůži.

 

 

Základem vibrátoru je vibrační motorek, který je zdrojem dráždivých vibrací. Představuje malinký motůrek a excentrické závaží. Většinou je upevněný na hřídeli mimo osu. U konkrétních výrobků jsou vibrace různě nastavitelné.

Vibrátory slouží k vaginálnímu dráždění, ale také máme celou řadu vibrátorů ke klitoriálnímu či análnímu dráždění. Nebo je libo vibrátor zaměřený na stimulaci bodu G? I takové na trhu najdete.

 

Vyberte si i vy z velké nabídky svůj vibrátor, který se stane oblíbenou pomůckou pro chvilky samoty, ale třeba i pro milostnou předehru.

 


Diskuse (17 komentářů)

Valerie, (20. 03. 2013 09:08) Reagovat
[quote name="Karol"]Máte někdo zkušenosti s vibrátory s pulsními programy? Já jen, jestli je tam vidět větší rozdíl a jestli se tato funkce opravdu vyplatí. Díky.[/quote]Pulsní programy mají ty z těch vymakanějších vibrátorů a za sebe musím říct, že to je pecka. Určitě tam ten rozdíl mezi přechody je, zvlášť když si vybereš vibrátor od nějaké kvalitní značky.
kirki, (26. 03. 2013 10:49) Reagovat
A v jakém cenovém rozmezí se pohybují tyhle vibrátory s pulsními programy. koho by to nelákalo, ale vůbec si nedokážu představit, kolik by takový vibrátor stál. Vejdu se třeba do patnácti stovek?
Anežka, (07. 05. 2013 06:25) Reagovat
[quote name="kirki"]A v jakém cenovém rozmezí se pohybují tyhle vibrátory s pulsními programy. koho by to nelákalo, ale vůbec si nedokážu představit, kolik by takový vibrátor stál. Vejdu se třeba do patnácti stovek?[/quote]Seženete je v různé cenové relaci. Je fakt, že ty s pulsními programy jsou dražší a jsou i vibrátory, které stojí přes 2 000, ale některé jsou do patnácti stovek a už ty jsou hodně kvalitní.
Moni, (21. 05. 2013 05:07) Reagovat
Rozešla jsem se po dvou letech s přítelem, tak jsem si alespoň udělala radost a koupila jsme si jeden z těch luxusnějších vibrátorů. Samozřejmě to neřeší ztrátu partnera, ale vím, že teď nějakou dobu budu sama a chci si trochu užít.
Miri, (24. 05. 2013 20:20) Reagovat
[quote name="Moni"]Rozešla jsem se po dvou letech s přítelem, tak jsem si alespoň udělala radost a koupila jsme si jeden z těch luxusnějších vibrátorů. Samozřejmě to neřeší ztrátu partnera, ale vím, že teď nějakou dobu budu sama a chci si trochu užít.[/quote]Bodejť, to vám schvaluju. Lepší než žít v celibátu a pak skočit do náruče prvnímu chlapovi, který třeba za to vůbec nestojí. Škoda, že mě to také po rozchodu (už dříve) nenapadlo.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Vibrátory pro ženy
Kontakty