Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod O vibrátorech

O vibrátorech

Vibrátory pro ženy patří mezi nejoblíbenější erotické pomůcky a na trhu jich je velké množství. Jednotlivé modely se liší provedením, použitým materiálem, velikostí, možnostmi...Zkrátka je jich hodně. Každá žena si v široké nabídce jistě najdete takový vibrátor, který jí bude nejvíce vyhovovat.

 

Co je to vibrátor

Vibrátor (neboli robertek) používají ženy při masturbaci, aby dosáhly vzrušení a orgasmu. Nemusí však být brán jen jako pomůcka na autoerotické hrátky. Mnohé páry ho volí i jako hračku při milostné předehře.

Jde často o pomůcku, která je podobná mužskému penisu. Některé vibrátory pro ženy ho napodobují velmi realisticky i s žilkami na penisu. Jiné druhy vibrátorů však tuto podobu nemají. Tvary mohou být rozmanité, stejně i velikosti a liší se i materiálem, ze kterého jsou přístroje vyrobené. Nejčastěji je používaný gel, sklo, kov, silikon. Oblíbené jsou moderní materiály, které se co nejvíce podobají skutečné lidské kůži.

 

 

Základem vibrátoru je vibrační motorek, který je zdrojem dráždivých vibrací. Představuje malinký motůrek a excentrické závaží. Většinou je upevněný na hřídeli mimo osu. U konkrétních výrobků jsou vibrace různě nastavitelné.

Vibrátory slouží k vaginálnímu dráždění, ale také máme celou řadu vibrátorů ke klitoriálnímu či análnímu dráždění. Nebo je libo vibrátor zaměřený na stimulaci bodu G? I takové na trhu najdete.

 

Vyberte si i vy z velké nabídky svůj vibrátor, který se stane oblíbenou pomůckou pro chvilky samoty, ale třeba i pro milostnou předehru.

 


Diskuse (17 komentářů)

Sandra, (10. 06. 2014 11:58) Reagovat
Já bych se asi cítila trochu frustrovaně, kdybych řešila vibrátorem rozchod, ale každý to má jinak. Možná to u mě vyplývá z toho, že vibrátor mi koupil přítel a používáme ho při společných hrátkách. Když si mám "hrát" sama, tak si vystačím s rukou.:) I když možná, kdybych měla nějaký s těmi různými programy a tak...Možná bych změnila názor.
Chany, (03. 12. 2014 13:53) Reagovat
[quote name="Sandra"]Já bych se asi cítila trochu frustrovaně, kdybych řešila vibrátorem rozchod, ale každý to má jinak. Možná to u mě vyplývá z toho, že vibrátor mi koupil přítel a používáme ho při společných hrátkách. Když si mám "hrát" sama, tak si vystačím s rukou.:) I když možná, kdybych měla nějaký s těmi různými programy a tak...Možná bych změnila názor.[/quote]Proč frustrovaně? Já bych se frustrovaně spíš cítila, kdybych neměla chlapa ani vibrátor. Samozřejmě chlap je lepší, ale když není žádný, který by za to stál, tak hlavně, že je alespoň po ruce vibrátor. Já myslím, že ho má každý moderní žena, ať už zadaná nebo nezadaná. 8)
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Vibrátory pro ženy
Kontakty