Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Vibrátory podle materiálu

Vibrátory podle materiálu

6d2e8ad8746bd6fea54cb25c5cc81f1eVibrátory pro ženy jsou vyráběné z různých materiálů, které mají své výhody a nevýhody. Popišme si nejčastější materiály, ze kterých jsou robertky vyráběné.

 

Plastové vibrátory pro ženy

Plastové vibrátory jsou velmi rozšířené a oblíbené, a to především pro svou příznivou cenu. Mají nejčastěji jednoduchý doutníkový tvar různých rozměrů. Povrch je tvrdý, což umožňuje kvalitní přenášení vibrací. Tyto vibrátory nemají žádné výstupky a mnohdy není potřeba používat ani lubrikační gel. Snadno totiž kloužou po kůži.

 

Gelové vibrátory

I gel je oblíbený materiál pro výrobu vibrátorů. Je jich na trhu mnoho a mezi ženami jsou velmi oblíbené pro svou příznivou cenu, ale také příjemnému požitku a ohebnosti. Seženete je od 400 Kč, ale není vhodné používat úplně nejlevnější modely. Mohou uvolňovat ftáláty. Některé gelové vibrátory se hodí i na anální hrátky. K vibrátoru je vhodné používat lubrikační gel na vodní či silikonové bázi.

 

254012a03bfaf11269bb05e426527c32

Skleněné vibrátory

Skleněné vibrátory jsou luxusní a velmi dobře vypadají už na pohled. Mají nejrůznější tvary a designy. Skleněné vibrátory můžete ohřát či zchladit podle potřeby. To zvyšuje dráždivost.

 

Kovové vibrátory

Základem většiny kovových vibrátorů je kvalitní plast, který je pokovený a mají různé barvami, nejčastějšími je černá, stříbrná či zlatá barva. Tento povrch vyhovuje i alergikům. Tvar těchto vibrátorů je jednoduchý. Nemá žádné výstupky ani anatomické zakřivení. Většinou proniká do vagíny snadno a není potřeba lubrikace. Pokud přesto chcete použít lubrikační gel, můžete si vzít k ruce vodní, olejový, ale i silikonový gel.

 

Silikonové vibrátory

29e98a65c4071cc3e10cfa54aca67bd8Jde o kvalitní, ale také dražší vibrátory. Silikon je velmi příjemný materiál, který se vyznačuje dostatečnou pevností, ale také poddajností. Používá se v medicíně a má hypoalergenní účinky.

 

Vibrátory z umělé kůže

Tyto vibrátory pro ženy jsou materiálově založené na silikonu, který bývá v této podobně označován jako umělá kůže. Poskytuje realističtější zážitek, který je téměř k nerozeznání od opravdové lidské kůže. Tento materiál je různě pojmenovaný. Nejčastěji se setkáme s termíny Nature Skin, Cyber Skin, Loveclone atd.

Pro zvlhčení se používají pouze lubrikační gely na bázi vody. Nepoužívejte silikonové ani olejové lubrikanty. Mohly by povrch vibrátoru poškodit.

Jedinou nevýhodou je jejich vyšší pořizovací cena. Na druhou stranu kvalita je opravdu velká a vibrátor vám také dlouho vydrží.


Diskuse (10 komentářů)

Káťa, (25. 04. 2013 06:08) Reagovat
Ani gelový vibrátor není špatný. Já ho mám doma několik let a stále ho používám. Ale je fakt, že jiný jsem nezkoušela. Třeba bych byla příjemně překvapená.:)
Alena, (27. 06. 2013 12:55) Reagovat
V poslední době mám potíž dosáhnout orgasmu při sexu, dřív jsem s tím potíže neměla a ani mě nenapadá, čím by to mohlo být způsobené. Přemýšlím, jestli by mě pomohlo dráždit se ještě při tom nějakým vibrátorem na klitoris. máte s tím některá zkušenost?
Jitka, (07. 08. 2013 03:45) Reagovat
[quote name="Alena"]V poslední době mám potíž dosáhnout orgasmu při sexu, dřív jsem s tím potíže neměla a ani mě nenapadá, čím by to mohlo být způsobené. Přemýšlím, jestli by mě pomohlo dráždit se ještě při tom nějakým vibrátorem na klitoris. máte s tím některá zkušenost?[/quote]Mohlo by to pomoci, ale nemuselo. Ono asi záleží na tom najít příčinu, proč nejde dosáhnou orgasmu při sexu, když to dřív šlo. Tak uvidíš. Každopádně to chce nezačít se příliš upínat na dosažení orgasmu, to se pak dosahuje těžko.
Anča, (08. 10. 2013 06:08) Reagovat
Já mám doma starého dobrého plasťáčka, už ho mám dávno a ani ho už tolik nepoužívám, ale teď když koukám na všechny ty vibrátory a další pomůcky, tak mám taky chuť si zase něco koupit.:)
Jitka, (29. 04. 2015 17:48) Reagovat
[quote name="Anča"]Já mám doma starého dobrého plasťáčka, už ho mám dávno a ani ho už tolik nepoužívám, ale teď když koukám na všechny ty vibrátory a další pomůcky, tak mám taky chuť si zase něco koupit.:)[/quote]Rozhodně máš z čeho vybírat...Hraček je hodně a záleží na tom, jaký dráždění máš nejradši. Já mám klasický vibrátor (z lepšího materiálu), ale teď mi trochu mrzí, že jsem si nekoupila nějaký multifunkční...
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Vibrátory pro ženy
Kontakty