Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Vibrátory podle materiálu

Vibrátory podle materiálu

6d2e8ad8746bd6fea54cb25c5cc81f1eVibrátory pro ženy jsou vyráběné z různých materiálů, které mají své výhody a nevýhody. Popišme si nejčastější materiály, ze kterých jsou robertky vyráběné.

 

Plastové vibrátory pro ženy

Plastové vibrátory jsou velmi rozšířené a oblíbené, a to především pro svou příznivou cenu. Mají nejčastěji jednoduchý doutníkový tvar různých rozměrů. Povrch je tvrdý, což umožňuje kvalitní přenášení vibrací. Tyto vibrátory nemají žádné výstupky a mnohdy není potřeba používat ani lubrikační gel. Snadno totiž kloužou po kůži.

 

Gelové vibrátory

I gel je oblíbený materiál pro výrobu vibrátorů. Je jich na trhu mnoho a mezi ženami jsou velmi oblíbené pro svou příznivou cenu, ale také příjemnému požitku a ohebnosti. Seženete je od 400 Kč, ale není vhodné používat úplně nejlevnější modely. Mohou uvolňovat ftáláty. Některé gelové vibrátory se hodí i na anální hrátky. K vibrátoru je vhodné používat lubrikační gel na vodní či silikonové bázi.

 

254012a03bfaf11269bb05e426527c32

Skleněné vibrátory

Skleněné vibrátory jsou luxusní a velmi dobře vypadají už na pohled. Mají nejrůznější tvary a designy. Skleněné vibrátory můžete ohřát či zchladit podle potřeby. To zvyšuje dráždivost.

 

Kovové vibrátory

Základem většiny kovových vibrátorů je kvalitní plast, který je pokovený a mají různé barvami, nejčastějšími je černá, stříbrná či zlatá barva. Tento povrch vyhovuje i alergikům. Tvar těchto vibrátorů je jednoduchý. Nemá žádné výstupky ani anatomické zakřivení. Většinou proniká do vagíny snadno a není potřeba lubrikace. Pokud přesto chcete použít lubrikační gel, můžete si vzít k ruce vodní, olejový, ale i silikonový gel.

 

Silikonové vibrátory

29e98a65c4071cc3e10cfa54aca67bd8Jde o kvalitní, ale také dražší vibrátory. Silikon je velmi příjemný materiál, který se vyznačuje dostatečnou pevností, ale také poddajností. Používá se v medicíně a má hypoalergenní účinky.

 

Vibrátory z umělé kůže

Tyto vibrátory pro ženy jsou materiálově založené na silikonu, který bývá v této podobně označován jako umělá kůže. Poskytuje realističtější zážitek, který je téměř k nerozeznání od opravdové lidské kůže. Tento materiál je různě pojmenovaný. Nejčastěji se setkáme s termíny Nature Skin, Cyber Skin, Loveclone atd.

Pro zvlhčení se používají pouze lubrikační gely na bázi vody. Nepoužívejte silikonové ani olejové lubrikanty. Mohly by povrch vibrátoru poškodit.

Jedinou nevýhodou je jejich vyšší pořizovací cena. Na druhou stranu kvalita je opravdu velká a vibrátor vám také dlouho vydrží.


Diskuse (10 komentářů)

ANIČKA, (05. 03. 2012 10:22) Reagovat
Máte někdo zkušenosti s vibrátory z té umělé kůže? Všude jsem slyšela, jak se fakt na dotyk podobají skutečné kůži. Je to opravdu pravda?
ALENA, (30. 04. 2012 13:47) Reagovat
Já mám doma plastový vibrátor. Je jednoduchý, levný a vyhovuje mě, ale to víš, že bych taky chtěla zkusit nějaký ten dražší modýlek. Mladej mi ho slíbil k výročí, tak jsem na to zvědavá. Pak dám info.
Moni, (26. 09. 2012 10:31) Reagovat
Vibrátory z umělé kůže jsou o něco dražší, ale je fakt, že jsou špičkový. Mám jeden doma a nemůžu si na něj stěžovat. Je velmi příjemný na dotek a navíc ještě udržuje teplo. Je to víc realistický.
Majda, (22. 10. 2012 10:03) Reagovat
[quote name="ANIČKA"]Máte někdo zkušenosti s vibrátory z té umělé kůže? Všude jsem slyšela, jak se fakt na dotyk podobají skutečné kůži. Je to opravdu pravda?[/quote]Já jsem také vyzkoušela vibrátor z umělé kůže, před tím jsem měla doma gelovej a je to fakt o poznání lepší. I když je pravda, že ten z umělé kůže, který mám doma, má i hodně funkcí, takže se s ním fakt vyřádím. Byl trochu dražší, ale za to se mi jen tak neomrzí. Vibrátorů je obrovské množství, záleží kolik peněz do něj chceš investovat.
Leona, (29. 01. 2013 07:35) Reagovat
Vibrátor z umělé kůže mě také láká. Je sice dražší, ale jestli je opravdu tak příjemný, jak se píše, tak do toho půjdu. Vybírám teď mezi jednotlivými modely.:) Příjemné rozhodování, takové vzrušující...
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Vibrátory pro ženy
Kontakty