Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Vibrátor gelový střední fialový: Pomocník do ložnice

Vibrátor gelový střední fialový: Pomocník do ložnice

 

Chcete si pořídit realistický vibrátor ve tvaru penisu? Vibrátor gelový střední fialový je kvalitní a je za přijatelnou cenu.


Jeho střední velikost s použitelnou délkou 20 cm a průměrem 3,5 cm bude vyhovovat snad každé ženě. Oceníte i kvalitní gelový materiál.

Vibrace se na vibrátoru zapínají menším kolečkem ve spodní části.

tři stupně intenzity. Nejsilnější vibrace je ve spodní části vibrátoru. Bude se vám zamlouvat také tichý chod tohoto pomocníčka.

 

Výkonný vibrátor pro ženy Sqweel – výkonné jazýčky pro stimulaci klitorisu.


Zkuste i vy tento oblíbený vibrátor pro ženy. Jistě se stane vašim věrným společníkem pro chvilky bez partnera, ale také se hodí jako pomůcka při sexuální předehře.

Představte svému partnerovi dalšího člena vašich sexuálních hrátek.

 


Diskuse (9 komentářů)

P_M, (24. 07. 2012 07:18) Reagovat
Podle mě je čím dál méně žen (alespoň těch mladšího věku), které by doma neměly žádnou erotickou pomůcku.
Dáša, (27. 08. 2012 11:48) Reagovat
Máte někdo velké zkušenosti s erotickými pomůckami? Co byste doporučily holce, která už zkusila poměrně dost vibrátorů i venušiny kuličky a hledá něco nevšedního, takovou erotickou pomůcku pro náročné...
Zdena, (30. 11. 2012 18:17) Reagovat
[quote name="Dáša"]Máte někdo velké zkušenosti s erotickými pomůckami? Co byste doporučily holce, která už zkusila poměrně dost vibrátorů i venušiny kuličky a hledá něco nevšedního, takovou erotickou pomůcku pro náročné...[/quote]Zkus něco z těch nevšedních pomůcek. Mě nedávno překvapila pomůcka TheCone. Jde o kužel. Osobní zkušenost nemám, ale myslím si, že zrovna něco takového by bylo vhodné pro někoho, kdo má zkušenost už s běžnými erotickými pomůckami a hledá větší vzrůšo.
Lenka, (31. 05. 2013 08:17) Reagovat
Ono se dá najít teď hodně zajímavých erotických pomůcek. Designeři, kteří je vyvíjejí, si hodně vyhrajou. Řekla bych, že mají hodně zajímavý job. To by mě také bavilo.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Vibrátory pro ženy
Kontakty