Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Vibrátor gelový střední fialový: Pomocník do ložnice

Vibrátor gelový střední fialový: Pomocník do ložnice

 

Chcete si pořídit realistický vibrátor ve tvaru penisu? Vibrátor gelový střední fialový je kvalitní a je za přijatelnou cenu.


Jeho střední velikost s použitelnou délkou 20 cm a průměrem 3,5 cm bude vyhovovat snad každé ženě. Oceníte i kvalitní gelový materiál.

Vibrace se na vibrátoru zapínají menším kolečkem ve spodní části.

tři stupně intenzity. Nejsilnější vibrace je ve spodní části vibrátoru. Bude se vám zamlouvat také tichý chod tohoto pomocníčka.

 

Výkonný vibrátor pro ženy Sqweel – výkonné jazýčky pro stimulaci klitorisu.


Zkuste i vy tento oblíbený vibrátor pro ženy. Jistě se stane vašim věrným společníkem pro chvilky bez partnera, ale také se hodí jako pomůcka při sexuální předehře.

Představte svému partnerovi dalšího člena vašich sexuálních hrátek.

 


Diskuse (9 komentářů)

Kača, (15. 06. 2011 07:02) Reagovat
Vibrátor jsem dostala od přítele k narozeninám a teď už běžnou součástí našeho sexuálního života. POužívam robertka sama i s partnerem a je to příjemné zpestření.
IVETA, (20. 06. 2011 14:25) Reagovat
Jj, také mám vibrátor a je to paráda, ale užívám si s ním jen v soukromých chvilkách. Partner na tyhle hrátky s vibrátory moc není, což je velká škoda....:(
Katka, (11. 08. 2011 12:27) Reagovat
Dívám se na vibrátory pro ženy a potřebovala bych poradit s výběrem, líbí se mi ten se slečnou Dominikou co předvádí na videu, bude vhodný pro začátečnici?
LADISLAVA, (06. 09. 2011 08:56) Reagovat
Pozor holky, s jídlem roste chuť a platí to i v sexu. Koupila jsem si před rokem vibrátor a teď už mám doma i speciální vibrátor na klitoris, venušiny kuličky a přemýšlím i o dalších pomůckách. Je to super zpestření sexu, ale samozřejmě je to fajn, i když partner zrovna není doma.
Elis, (27. 06. 2012 08:47) Reagovat
Já se také začínám rozjíždět, co se týče erotických hraček, ale myslím, že to za to stojí. Člověk si musí umět udělat radost a já nekouřím (cigarety), nepiju, tak proč si čas od času nepořídit nějakou erotickou hračku.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Vibrátory pro ženy
Kontakty