Máte zájem o naše produkty? Podívejte se na celou nabídku.
Přejít do e-shopu
Úvod Údržba vibrátorů

Údržba vibrátorů

9485d55dc94b47fbe9f8095b2cc7c110Pokud chcete, aby vám vibrátor vydržel co nejdéle a jeho používání bylo naprosto nezávadné, je nutná správná údržba vibrátorů. Jak o ně pečovat?

Pečujte o svůj vibrátor

Údržba vibrátoru záleží na tom, z jakého materiálu je vyrobený. Nejpracnější je údržba vibrátoru z gelového materiálu. Gel je totiž pórovitý, a tak se musí čistit důkladně, aby v pórech nezůstala žádná nečistota. Pro umývání použijte mýdlovou vodu či čistící přípravek neobsahující alkohol. Na trhu jsou speciální přípravky určené přímo na údržbu vibrátorů a dalších erotických pomůcek.

Velmi snadná je údržba kovových, skleněných a plastových vibrátorů pro ženy, které mají hladký povrch, a tak je stačí jen umýt v mýdlově vodě. Podobné je to i u silikonových vibrátorů. Ty můžete jednou začas vydesinfikovat převařením.


Diskuse (10 komentářů)

Soňa, (10. 04. 2013 06:26) Reagovat
Tak umýt předtím ho budeš muset stejně, ale jinak díky těm dezinfekčním prostředkům máš jistotu, že je to fakt hygienicky nezávazné a vydrží fakt dlouho. Stačí trochu přestříknout.
Misis, (22. 06. 2013 10:22) Reagovat
Já vždy jen opláchnu vodou, promnu a nechám usušit. Mám gelovej a nikdy mě nenapadlo, že bych měla o něj ještě nějak speciálně pečovat.
Lary, (19. 07. 2013 04:56) Reagovat
Opláchnutí vody většinou stačí, ale ty dezinfekční prostředky taky nejsou od věci. Člověk má jistotu, že je to fakt čistý, asi je to hodně důležité u análních pomůcek, i když celkově je v téhle oblasti hygiena důležitá.
Pavla, (21. 05. 2014 03:37) Reagovat
Já tedy jsem docela na intimní hygienu úzkostlivá a vodou mi to přijde nedokonalé. Chce to použít ten dezinfikační prostředek, aby měl člověk jistotu, zvlášť když má členitý vibrátor, kde se v méně dostupných místech mohou snadno držet bakterie. A je fakt, že ty dezinfikační prostředky nejsou nějak zvlášť drahý.
Sandra, (06. 08. 2014 09:46) Reagovat
Já také na vibrátor používám desinfekční prostředek. Jeho použití je snadné, rychlé a je to fakt mnohem víc hygienické. Nerada bych kvůli sexuálním hrátkám dostala nějakou mykózu nebo něco jinýho.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Vibrátory pro ženy
Kontakty